Огляд Pantech Breakout

Огляд Pantech Breakout

В останні місяці Verizon була зайнята нарощуванням своєї мережі 4G LTE, ми спостерігали за розширенням і побачили випуск декількох пристроїв, щоб скористатися цією перевагою. До цього моменту вам довелося розщедритися на копійки, щоб купити пристрій, який використовував цю мережу для себе, але Verizon змінив це за допомогою Pantech Breakout. Це пристрій, призначений для користувачів середнього класу, які шукають пристрій з хорошими технічними характеристиками, великим екраном і доступом до мережі 4G LTE, без шкоди для банку.

Отже, чи вірна стара приказка «ви отримуєте те, за що ви платите» для цього пристрою, або Pantech змогла принести пристрій до столу за ціною, набагато меншою, ніж інші, і дозволити йому адекватно конкурувати з іншими?? Зробіть перерву, і давайте більш детально розглянемо пристрій, програмне забезпечення та купу інших смаколиків.


За цю ціну ви отримаєте хороший 4-дюймовий дисплей і приголомшливу швидкість мережі Verizon 4G LTE.

376 МБ пам'яті можна використовувати швидко, і якщо ви не будете звертати на це увагу і не перенесете програми на SD-карту, у вас буде достатньо вільного місця.

   

Pantech представила прекрасний пристрій LTE початкового рівня в мережі Verizon, і, хоча він не для всіх, він приваблює тих, хто хоче потужність LTE, але при цьому не має ціни на пристрої високого класу.

 

Всередині цього огляду

Більше інформації

·         Відео проходження

·         Огляд обладнання

·         Огляд програмного забезпечення


·         Тести камери

·         Технічні характеристики Pantech Breakout

·         Форуми Pantech Breakout

Відео проходження

апаратні засоби

Як і будь-який інший пристрій з великим екраном в мережі Verizon, екран займає більшу частину передньої частини пристрою, оточену тонкою лицьовою панеллю з кожного боку, і невеликою кількістю додаткових зверху і знизу.

Чорна пляма, що покриває пристрій, робить його дуже чистим, а вигини пристрою забезпечують відмінне відчуття в руках і вишуканий зовнішній вигляд. Подібно до HTC Droid Incredible 2, цей пристрій має маленьку «губку» навколо екрану, кілька разів проведе пальцем по екрану, щоб звикнути до нього, але служить хорошим відчуттям, щоб вказати, де ви знаходитеся на екрані. Поруч з цим піднесеним краєм зовні знаходиться лицьова панель пристрою, і за короткий час, яким я користувався, я помітив, що це досить пилова пастка, і я витратив деякий час на її регулярне очищення.

Верхня частина пристрою оснащена фронтальною VGA-камерою, а також стандартним асортиментом датчиків і динаміком. На відміну від багатьох інших пристроїв Android, у верхній частині пристрою немає кнопок живлення або роз'ємів для навушників, тому вони виглядають просто округло.

Пересунувшись внизу пристрою, ви помітите ще одну відмінність: ці кнопки носять фізичний характер і пропонують приємне натискання на них. Ми також бачили фізичні кнопки на Samsung Droid Charge, але на відміну від Charge ці кнопки не заповнюють запідлице з нижньою частиною пристрою. Під кнопками знаходиться отвір для мікрофона, який добре розташований і забезпечує відмінну чіткість розмови.


Дивлячись на бокові сторони пристрою, немає нічого незвичайного: у вас є USB-порт для зарядки, який прихований за пластиковими дверима, кнопка живлення і кнопка фізичної камери з правого боку. На лівому боці є роз'єм для навушників, гойдалка гучності і кнопка голосового управління, нічого незвичайного, щоб побачити.

Підійшовши до задньої частини пристрою, ви побачите маленьку клітинку з маленькими випуклими точками на пластиковій кришці, яка дає гарне зчеплення в руках з тими магнітами відбитків пальців, які ми звикли бачити.

Нагорі у вас є динамік зліва і 5MP шутер справа. Сумна реальність тут - спалаху немає, а значить, при слабкому освітленні знімки не будуть кращими Як і у деяких інших пристроїв, які ми недавно бачили, прямо поруч з камерою є отвір для шумоподавлення, покликане допомогти підтримувати високу якість зв'язку.

Кришка батарейного відсіку займає 2/3 нижньої частини пристрою і має відбиток логотипу Verizon, красиву демонстрацію великого 4G LTE, а потім невелике маркування Pantech внизу.

Зсунувши кришку батарейного відсіку вниз, щоб зняти її, ви помітите, що під нею знаходиться батарея ємністю 1500 мАч - батарея досить стандартного розміру для більшості сучасних пристроїв Android.


Прямо над акумулятором ви побачите слот для карти Micro-SD посередині, а праворуч слот для SIM-карти 4G LTE. Примітка - ви не зможете видалити жоден з них, не виймаючи батарею, було б непогано легко перемикати SD-карти на ходу, без необхідності витягувати батарею, але це не вбивця.

Загальне враження від пристрою досить міцне, порівняння ваги і розміру безумовно здивує вас, коли ви вперше його піднімете, але легка вага і великий екран безумовно вітаються практично всіма.

Спекуляції

Ах - під капотом та частина, яка на папері, здається, продає пристрій або робить його невдалим. Чи справді специфікації - це кінець усіх пристроїв або є щось більше? Що ж, у Breakout встановлено процесор з тактовою частотою 1 ГГц, який поступово стає галузевою нормою, і, крім того, він має 512 МБ вбудованої пам'яті.

Пам'ять, це було предметом обговорення в світі Android, і хоча пристрій має вбудовані 512 МБ, тільки близько 376 МБ фактично доступні для користувача і можуть використовуватися для зберігання додатків. Коротше кажучи, якщо ви хочете завантажити весь ринок, не збираючись працювати на вас, але якщо ви адекватно керуєте своєю пам'яттю, переміщуючи програми на SD-карту, коли це можливо, «обмежена» пам'ять не повинна стати величезним питання для вас.

На даний момент 4G LTE не є чимось новим, ми бачили, як з ним запускається кілька пристроїв, які забезпечують дивовижні швидкості для пристрою в зоні покриття і забезпечують нормальні швидкості 3G, коли вони знаходяться поза зоною покриття. Як і Droid Bionic, ви можете легко змінити параметри з'єднання з даними і дозволити пристрою використовувати тільки з'єднання 3G замість перемикання між з'єднаннями 4G і 3G залежно від покриття.


Акумулятор ємністю 1500 мАг, 4-дюймовий дисплей і радіоприймач 4G звучать як рецепт для катастрофи, але за час, витрачений на тестування пристрою, він розрядився не так швидко, як очікувалося. Ми могли б витратити багато часу, розбираючи статистику батареї, що саме використовувалося на пристрої, і як довго це тривало, але це сильно залежить від користувача, що не має ніякого сенсу. Акумулятор ємністю 1500 мАг працював в середньому весь мій день, який починається близько 7 години ранку і триває до 10 години вечора при помірній електронній пошті, Twitter і перегляді веб-сторінок. Якщо ви можете заряджати взагалі протягом дня, для додаткового комфорту це, ймовірно, було б краще, а якщо ні, ви можете розглянути можливість підзарядки другої батареї залежно від ваших звичок використання.

Програмне забезпечення

З якоїсь дивної причини виробники люблять розміщувати свої власні бліки на стоковому Android, в той час як багато хто з нас не хоче залишати його в спокої і залишити його Vanilla. Pantech була темою Breakout, але більш тонким способом, ніж багато інших виробників, яких ми бачили досі.

Починаючи з екрану блокування, ви побачите схожість з останніми екранами блокування Sense в тому, що у нас є три значки для швидкого доступу до права з заблокованого екрану, але, на жаль, вони не можуть бути налаштовані. Вам представлені текстові повідомлення, телефонні дзвінки і стандартний поштовий клієнт (не GMail). У середині у вас є фактична область розблокування, з розблокуванням ліворуч і вібрацією праворуч, а в середині великі години з датою.

Перейшовши на домашній екран, ви швидко помітите, що панель запуску була тематичною, а також деякі значки. Pantech пропонує три статичні значки в нижній частині екрану, а також фіксовану кнопку на панелі програм, які залишаються на місці при прокрутці семи основних екранів, які вони пропонують.

Сім початкових екранів містять безліч попередньо розміщених значків, а також різні віджети, деякі акції, інші, такі як віджет погоди з новим зовнішнім виглядом. Натискання на будь-яку з семи точок головного екрану запускає карусель 3D-типу, що дозволяє швидко перемикатися між сторінками і переходити туди, куди ви хочете.


Як тільки скринька програми запущена, ви помітите, що вона несе в собі звичний макет сторінок у стилі програм, і пролистування вліво/вправо перемістить вас через різні сторінки програм, але вони підняли його тут на інший рівень. Організація повинна бути доступна практично для всіх, і ця скринька програм дозволяє вам сортувати програми за назвою, а також швидко шукати будь-яку програму, натискаючи клавішу пошуку або натискаючи меню, а потім шукати.

На додаток до цього, є деяка можливість налаштувати вигляд скриньки програми, оскільки вони дозволяють змінювати шпалери і приховувати значки. У пристрій вже завантажено 18 шпалер, що дозволяє швидко змінити зовнішній вигляд панелі програми всього за кілька секунд. Крім того, ви можете приховати піктограми, щоб вони не з'являлися на панелі програм за допомогою декількох клацань миші. Ніхто не любить дивитися на всі ці дурні віруси, які є в Verizon, так що тепер ви можете просто приховати це і не турбуватися про це.

Ще одна налаштовувана частина від Pantech - панель сповіщень, вони додали до неї власну спеціальність і надали нам швидкий і легкий доступ до різних елементів управління в пристрої. У верхній частині панелі сповіщень ви побачите значки, щоб перемикати такі речі, як включення і вимикання Wi-Fi, з'єднання для передачі даних, GPS, Bluetooth і вимкнення пристрою, а прямо над ними ви побачите стрілку вниз. Ці швидкі елементи керування призначені для того, щоб користувачі могли легко перемикати будь-які функції, не спотикаючись в системному меню, шукаючи їх.

Користувачі, які бажають отримати додаткове управління, можуть використовувати стрілку вниз, яка розширить лоток до другого ряду і виведе налаштування для кожного з цих різних перемикачів. Звідси ви можете запустити параметри звуку або дисплея, а також внести додаткові зміни, крім простого їх включення і вимикання.

Під «Простими параметрами» ви побачите актуальні повідомлення про пристрій разом з кнопкою очищення. Мій досвід полягав у тому, що кнопка очищення занадто мала, і спроба натиснути її в будь-якій формі ніколи не вдавалася мені. Кнопка може бути трохи більшою, але, швидше за все, більшість з нас натиснуть на повідомлення замість кнопки «Очистити», так що це не порушить умови угоди.

камера

Pantech Breakout оснащений 5-мегапіксельною стрілкою на спині, якій, на жаль, не вистачає його партнера по злочинності - спалах. Камера не налаштована з коробки для зйомки в повній роздільній здатності, як і багато інших пристроїв, але її легко можна перемкнути, щоб скористатися перевагами повної роздільної здатності. Хоча брак спалаху не такий вже й великий - і ми бачили це багато разів на різних пристроях, він робить фотографії середньої якості при слабкому освітленні.

Камера пропонує ті самі елементи керування налаштуваннями, які ми звикли бачити, ви добре знаєте, такі як керування яскравістю, різні параметри сцени, захист від струсів і деякі інші. За замовчуванням географічне положення увімкнено, тому, якщо ви не хочете, щоб GPS-мітки разом із зображеннями були обов'язково вимкнені, перш ніж ви почнете захоплювати свої спогади на пристрої.

Що стосується відеокамери, у вас є стандартний дозвіл 720P, на жаль, немає запису 1080P, але знову ж таки за ціною ми можемо дійсно поскаржитися на це? І фронтальна камера, ну, це стандартна VGA фронтальна камера, нічого особливого або незвичайного тут, але це, безумовно, ще приємне доповнення.

:::::

Підбиття підсумків

Отже, це правильний пристрій для вас? Що ж, якщо ви шукаєте пристрій середнього рівня на Verizon і хочете скористатися перевагами розширюється мережі 4G LTE Verizon, не вкладаючи в цей невеликий стан, тоді так. Якщо ви шукаєте останнє і краще, що може запропонувати Verizon, ймовірно, ні. Пристрій трохи обмежений з точки зору вбудованої пам'яті, тільки близько 376 МБ доступного простору для користувачів, щоб додавати програми, але якщо ви добре розбираєтеся в тому, що встановлюєте, і переносите все, що можете, на SD-карту, то ви можете зробити це працює просто відмінно.

Pantech Breakout пропонує користувачам відмінний досвід середнього рівня, хоча нам ще належить побачити root або щось подібне на пристрої, і хоча не для всіх цей пристрій не слід списувати з рахунків і не помічати його. Для багатьох, хто не фокусується на технічних війнах, цей пристрій пропонує надзвичайно плавний користувальницький інтерфейс, хороший 4-дюймовий дисплей і потужність мережі Verizon всього за 99 доларів за контрактом і всього за 359 доларів за контрактом - що не так вже й багато більше, ніж деякі з цих пристроїв LTE збираються за контрактом в даний час.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND