Як засушити закваску для домашнього хліба

Як засушити закваску для домашнього хліба

Давно шукала для себе простий і надійний спосіб збереження улюбленої хлібної закваски на випадок тривалої перерви в домашньому пекарі. Знайшла! Все геніальне просто і вже кимось придумано! Абсолютно випадково почула, як казахи сушать кумисну закваску, випробувала на своїй улюблениці і з задоволенням ділюся своїми навичками з компанією Поварят.

Сендвіч «Життя вдалося»

Сендвіч «Життя вдалося»

Пропоную вашій увазі варіант швидкого, смачного і корисного сніданку.

Бламанже класичне

Бламанже класичне

Сніданок для закоханих аристократів... Це автентичний рецепт вершкового ласощів. Саме так його готували у 18-19 століттях у Європі. Отже, перенесемося на пару століть назад... Ранок десь у Франції... сніданок закоханої особи...

Салат цуккіні з кедровими горішками

Салат цуккіні з кедровими горішками

Готуючись до пікніка, ми вибираємо легкі страви, нескладні в приготуванні і так, щоб потім нести і їсти було зручно. Цей салат робиться на раз-два-три прямо в судочку/контейнері. Заважати ложкою нічого не треба - по дорозі все перемішається.

Форель по-савоярдськи

Форель по-савоярдськи

Сьогодні ми вирушимо до Верхньої Савої. У прекрасне місто Аннесі, розташоване на сході Франції на березі однойменного озера. Найчистіше озеро, яке знаходиться на висоті 446м і харчується безліччю річок, що беруть початок у прилеглих горах. Озеро просто врізається в місто, утворює безліч каналів, за що Аннесі називають «Савойською Венецією». І звичайно ж озеро, річки і канали переповнені рибою. Найпопулярніша з них це форель. Як її тільки не готують. З мигдалем, фаршировану, з соком лимона... Я ж хочу вам показати, як приготувати форель з винним соусом. В оригіналі цей рецепт називається «Форель а ла Шамбері», на честь вермута який використовується в цьому рецепті. Але оскільки у нас немає цього вермуту (навіть у мене), то я дозволю собі назвати цей рецепт по-іншому.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND